Aktualnosci

Jak latwo i szybko sprzatac

Jak latwo i szybko sprzatac

Decluttering nie musi być przytłaczający i lęk produkcji. Po przeczytaniu mnóstwo książek i artykułów z czasopism, a praca moja droga przez naszego domu nie raz, ale dwa razy, Znalazłem, że system sprowadza się do kilku podstawowych kroków, które Cieszę się z wami podzielić. Oto moje kroki bankrutujący bałaganu w domu:

System HR

1. Określ obszar. Nie próbują rozwiązać cały swój dom na raz. Start małe, z jednym regale lub szafie, a nawet jednej szuflady. Wybierz obszar, w którym nie masz mnóstwo emocjonalnych załącznikami (pozostawić memoribilia Keith Partridge na inny dzień i rozpocząć z szufladą skarpety, może. Jeśli nie masz skarpetki Keitha).

2. Wyciągnij to wszystko. To nie jest warte wysiłku, aby spróbować zorganizować lub declutter zanim nawet wiedzieć, co masz. Więc go wyciągnąć, to wszystko. Ostrzec swoich przyjaciół i członków rodziny, że może to trochę brzydki. Powiedz swojemu mężowi, aby powstrzymać się od wyrażania opinii na temat liczby, powiedzmy, pęsety posiadasz. Oni wszyscy mają jakiś cel, kochanie.

Jak latwo i szybko sprzatac

3. Zastanów się, ile trzeba. "Need" i "chcieć" to dwie różne rzeczy. Na razie sobie sprawę, że istnieją tylko 52 tygodni w roku, a jeśli zrobić pranie średnio raz w tygodniu, trzeba tylko 7 par skarpetek. (Chciałbym pozwolić sobie 25-30-procentowy wzrost marży o czasach, kiedy zrezygnować z prania na rzecz jakiegoś korzystnego zadania ... takich jak uzyskanie kanału korzeniowego). To oznacza 10 par skarpet jest celem.

4. Sort. Przesuń szybko (bardzo szybko, jak wtedy, gdy jesteś wędkować dla tego ostatniego kawałka Tex-Mex Eggroll z Cheesecake Factory, ale widzisz swoją lepszą połową przeprowadzka!). Triage na trzy kategorie: Keep, rzucać, może. Szybka wskazówka: COKOLWIEK BROKEN / POBRUDZONY musi odejść. Spójrz prawdzie w oczy, jeśli były zamiar szyć otwór oczyścić plamę lub naprawić rąbka, byś zrobił to teraz.
http:/www.bratbud.szczecin.pl
- autor artykułu

Możliwość komentowania Jak latwo i szybko sprzatac została wyłączona