Kontrola nad porzadkami

Co zrobic zeby mieszkanie pachnialo

Co zrobic zeby mieszkanie pachnialo

Każdy chce mieć swój dom pachnie świetnie. Czasami jednak, zapachy w domu może czuć nic, ale świeże. Niezależnie od formy, pleśni lub zwierząt; Te zapachy mogą być naprawdę uciążliwe i może spowodować siebie, jak i gości, aby się marszczą nosy na swojej siedziby. Oto 10 sposobów, aby pozbyć się stenches w domu i uczynić swój dom przyjemność zapach.jakie ubezpieczenie samochodu wybrać

1. Głębokie czyste!

Pozbądź się tej formy już dziś! Oczyścić wszystkie rodzaje tkanin. Niektóre z winowajców są dywany, zasłony, dywany kąpieli, itp Rent a shampooer dywan i głęboko oczyścić te dywany. Wyrzuć resztę w pralni. Nie tylko te pozycje zapach, jakby właśnie zostały umyte, zapachy nie wróci na chwilę. Pamiętaj, aby wyczyścić wszystko, co dostaje wychodził na metę czyszczenia z dnia na dzień.

2. Czy kuchnia pachnie? Może to zlewu! Jeśli tak, spróbuj się trochę piękny pachnący owoc, który ma jak skórka pomarańczy. Im starszy, tym lepiej; lecz nie zgniłe. Wrzuć ją do Państwa dyspozycji (upewnij się, że nie zatykają go), i wymieszania skórki na kilka sekund i pozostaw na noc. W godzinach porannych , uruchom usuwanie aż skórki zniknęły. Zapach jest świetny i trwa około tygodnia. Gdy tydzień minął, nieprzyjemny zapach ze zbycia nie wróci! Ostrzeżenie: nie rób tego, jeśli masz problem błędu. Błędy nie boją wspinania w dyspozycji, jeżeli są one dużo tych stworzeń wokół.

3. Czy to, co moja mama i babcia zrobiła, aby ich dom zapach dobre-gotować! Działa to doskonale zaimponować gościom, że przyjść. Rzeczy takie jak ciasteczka lub pieczywa dają ładne, ciepłe powitanie aromat. Twój dom będzie zapach niepowtarzalny, chleb jest tani upiec, a dostać się do paszy siebie, jak dobrze!

4. Kwiaty i rośliny bardzo pomóc, i wyglądają ładnie. Zmienia się raz w tygodniu, jeżeli nie znajdują się one w pewnej gleby.
ubezpieczenie oc najtaniej
- autor artykułu

Możliwość komentowania Co zrobic zeby mieszkanie pachnialo została wyłączona