sundial.pl

Czyste pomieszczenie a zdrowie

Czyste pomieszczenie a zdrowie

Ustaw tygodniowy cel

Wybierz obszar domu każdego tygodnia, który wymaga uwagi i podjąć kroki w celu Declutter i zorganizowania tego obszaru. Mając na tygodniowy cel (oraz jego osiągnięcia) daje wielkie poczucie spełnienia.

Declutter z innymi działaniami

Zamiast po prostu oddanie świeżo wyprane ręczniki dala wrzucić swoje stare zmęczone ręczniki pierwszy. Albo, gdy dziecko przygotowuje się do łóżka, poświęć chwilę, aby przejść przez kilka szuflad i wyjąć przerósł lub poplamione ubranie. Decluttering jak to robić inne rzeczy sprawia decluttering część codziennego życia.

Czyste pomieszczenie a zdrowie

Przyzwyczajaj

Nie rozładować zakupy do lodówki, która jest bałagan i bałagan z galaretki słoików tylko łyżeczką dżemu w nich. Zamiast szybko przejść do lodówki i wrzucić stare elementy na zewnątrz i wytrzeć półki przed zarybiania, i zrobić to samo w spiżarni. Podobnie, jeśli wziąć wiadomość telefonu i pióro, którego używasz nie działa, przyzwyczajaj się go wyrzucić i nie umieścić go z powrotem w uchwycie (a wiem to zrobić!).

Bądź przyjacielem bałaganu

Czyste pomieszczenie a zdrowie

Jeśli stracisz obiektywizm z http://www.dentis-stom.pl/uslugi/stomatolog-dzieciecy-warszawa bałaganu, zaprosić znajomego do twojego domu, aby pomóc declutter. Przyjaciel będzie bardziej obiektywny o racjonalności utrzymanie tego starego uszkodzonego mikser z ciotką Helen – i daje siłę, by się z nim rozstać. Pamiętaj, aby odwdzięczyć, too.

Kup drukarkę etykiet

Wytwórnia półki w szafy, kredensy, szafki, a nawet zamrażarce i lodówce, aby pokazać, gdzie elementy powinny iść. To pomaga utrzymać pozycje neater, bardziej zorganizowane, a oni nie będą wyglądać tak zaśmiecone.

Postępując regularny, spójny wzorzec życia i radzenia sobie z bałaganu, będziecie zachowywać domu neater, czystsze, bardziej zorganizowany, i nie będzie ponownie zakupić te rzeczy po prostu nie mógł znaleźć.
http://momentsdayspa.pl
– autor artykułu