Porzadki po imrezach

Czyste pomieszczenie a zdrowie

Czyste pomieszczenie a zdrowie

Ustaw tygodniowy cel

Wybierz obszar domu każdego tygodnia, który wymaga uwagi i podjąć kroki w celu Declutter i zorganizowania tego obszaru. Mając na tygodniowy cel (oraz jego osiągnięcia) daje wielkie poczucie spełnienia.

Declutter z innymi działaniami

Zamiast po prostu oddanie świeżo wyprane ręczniki dala wrzucić swoje stare zmęczone ręczniki pierwszy.serwis laptopów reda Albo, gdy dziecko przygotowuje się do łóżka, poświęć chwilę, aby przejść przez kilka szuflad i wyjąć przerósł lub poplamione ubranie. Decluttering jak to robić inne rzeczy sprawia decluttering część codziennego życia.

Czyste pomieszczenie a zdrowie

Przyzwyczajaj

Nie rozładować zakupy do lodówki, która jest bałagan i bałagan z galaretki słoików tylko łyżeczką dżemu w nich. Zamiast szybko przejść do lodówki i wrzucić stare elementy na zewnątrz i wytrzeć półki przed zarybiania, i zrobić to samo w spiżarni. Podobnie, jeśli wziąć wiadomość telefonu i pióro, którego używasz nie działa, przyzwyczajaj się go wyrzucić i nie umieścić go z powrotem w uchwycie (a wiem to zrobić!).

Bądź przyjacielem bałaganu

Czyste pomieszczenie a zdrowie

Jeśli stracisz obiektywizm z okna pcv zielona góra bałaganu, zaprosić znajomego do twojego domu, aby pomóc declutter. Przyjaciel będzie bardziej obiektywny o racjonalności utrzymanie tego starego uszkodzonego mikser z ciotką Helen - i daje siłę, by się z nim rozstać. Pamiętaj, aby odwdzięczyć, too.

Kup drukarkę etykiet

Wytwórnia półki w szafy, kredensy, szafki, a nawet zamrażarce i lodówce, aby pokazać, gdzie elementy powinny iść. To pomaga utrzymać pozycje neater, bardziej zorganizowane, a oni nie będą wyglądać tak zaśmiecone.

Postępując regularny, spójny wzorzec życia i radzenia sobie z bałaganu, będziecie zachowywać domu neater, czystsze, bardziej zorganizowany, i nie będzie ponownie zakupić te rzeczy po prostu nie mógł znaleźć.

- autor artykułu

Możliwość komentowania Czyste pomieszczenie a zdrowie została wyłączona