Porzadki po imrezach

Dlaczego nie mozesz zapanowac nad porzadkiem

Dlaczego nie mozesz zapanowac nad porzadkiem

w zasadzie to tylko sposób mierzenia jak dobrze facet zna swoją dziewczynę. To trochę podobne do listy punkcie 1, ale nieco rozszerzony. Kobiety szukają kiedy facet zwraca wystarczającej uwagi na dziewczynę tak, że zna ją prawie tak dobrze jak ona sama nie wie.

Istnieje kilka szczęśliwców, którzy tam przychodzą od tego w sposób naturalny, a te są faceci, którzy mają "gra".http://sklepswanson.pl/viridian-etyczne-suplementy-uk/ Kobiety naturalnie kocham te chłopaki, bo chłopcy naturalnie zrozumieć kobiety i co sprawia im radość. Co powiedzieć, co robić ... To zależy od kobiety do kobiety, a tylko przenikliwe obserwacje i dbałość o szczegóły może uzupełnić braku naturalnego talentu tutaj.

3) Oczywiście, istnieje problem hot-przycisk "oszustwo" na siebie. Gdy dziewczyny robią to ich chłopakiem, to nie jest aż tak źle, jak wtedy, gdy człowiek robi to, aby jego dziewczyna ... przynajmniej przez ich standardów. Heck, większość z nas wie, jak źle jest, ale jestem pewien, że już wcześniej powiedziałem ... jesteśmy idiotami. Robi się jeszcze gorzej, kiedy zdajesz sobie sprawę, co dokładnie stanowi "oszukuje" w kobiecej głowie.

Dlaczego nie mozesz zapanowac nad porzadkiem

Widać, seks z inną kobietą jest tylko najbardziej skrajny przypadek oszustwa. Rozmowy z innymi kobietami, patrząc na inne kobiety, nawet fantazje tym inne kobiety mogą być uważane za oszukiwanie miarę dziewczęta są zainteresowane. Jasne, dziewczęta mogą flirtować wszyscy chcą się z kimkolwiek chcą, ale dla nas facetów to najlepiej, że zapominamy, że dziewczęta inne niż naszych pań w ogóle istnieją ... oni wszystko tylko śmieszne wyglądających facetów z długimi włosami.

4) I oczywiście, zawsze będzie kłopoty w domu. Co mam na myśli to, że jeśli mieszka ze swoją dziewczyną ... że nie będzie problemów o tym, jak podzielić się prac domowych i domowych obowiązków. Rzadko robi to samo w sobie zakończyć związek, ale odmawiając wynieść śmieci może być przełomowy.Zrób sobie przysługę ... robić to, co ona powie. To jest po prostu łatwiej.

Więc dlaczego ja mówi ci to wszystko? Co dobrego to prawda jeśli już rozbite z nią? Cóż, to jest lista rzeczy można zrobić źle, prawda? Dobrze, jak o tobie przestać robić te rzeczy? Będzie to uczynić swoje przyszłe relacje lepiej, a jeśli uda się otrzymać ex dziewczynę z powrotem, będziesz miał dużo większe szanse dokonywania działać tym razem.

domy z bali drewnianych
- autor artykułu

Możliwość komentowania Dlaczego nie mozesz zapanowac nad porzadkiem została wyłączona