Porzadki po imrezach

Praca a sprzatanie mieszkania

Praca a sprzatanie mieszkania

Zdarza się, że twój małżonek może jeździć po ścianie. W rzeczywistości, jeśli twój mąż jest jak mój, jesteś zaparkowane przez formowanie co najmniej dwa razy dziennie. W brutalnych momentów pscyhotic szaleństwa, możesz nawet spróbować znaleźć sposoby, aby przekonać go, aby związać bloki na nogi i skoczyć do rzeki. Nie rób tego! Bez względu na to, jak dobry pomysł może wydawać się podczas zapadania w histerię, zestresowany napady, mordując męża nigdy nie jest dobrym pomysłem. W rzeczywistości, oto dziesięć powodów, to takie zgniłe planu.

10. Zakład ubezpieczeń nie wypłaci się, jeśli go zabić, więc można skończyć konieczności pracy na dwóch etatach płacić czynsz.

9. Jeśli myślisz, że on nigdy nie pomaga w pracach domowych teraz czekać, aż on pochowany. Szanse są dobre, że nigdy nie krotnie pranie w tym momencie.

8. Dzieci mogą jeździć Ci Bonkers teraz, ale sobie wyobrazić, jak bardzo szalony pójdziesz bez ich tata wiatr je - rzekomo palenie całą energię - strona główna naszej witryny tuż przed snem.

7. Pomarańczowy neon kombinezony dokonać cera wygląda brzydki. Nie ma sposobu, wokół niego.

6. A jeśli uważasz, że twój mąż wieprze ciepłej wody teraz, poczekaj trzeba prysznic z dziesięciu czy piętnastu innych więźniów, w tym samym czasie.

5. Opłaty adwokacki są nawet droższe niż golf i żeglugi opłat. Dlatego prawnicy lubią grać w golfa i popływać łodzią.

4. Jeśli spróbujesz i nie do pogodzenia i zarządzać nimi, a następnie jednoręki mężczyzna przychodzi po swoim mężu, policja najprawdopodobniej obwiniam cię, dzięki czemu można krzyczeć: "To nie ja! To był jednoręki mężczyzna ! " Pomyślą, że właśnie oglądałem zbyt wielu filmów i ignorują swoje alibi.

3. Nie wspominając o tym, że na ogół, próby morderstwa uczynić go mniej prawdopodobne, aby pogodzić swoje różnice. Poradnictwo jest prawdopodobnie mniej kłopotów.

2. Wtedy nie ma wszystkich, że stres o wymyślanie alibi. Chociaż za żonę, można poczuć się jak zawsze robi dwa - albo dziesięć - rzeczy naraz, kursy są dobre, że tak naprawdę nie można popełnić morderstwo i uzyskać włosy zrobione w tym samym czasie.

I numer jeden powód, aby nie zabić swojego męża

1. Daj spokój, wiesz, że go kocham. Oczywiście, może być irytujące szkodników w czasach, ale wyszła za niego z jakiegoś powodu. Prawdopodobnie uzyskać pod skórą tak często. Work it out i oszczędzić sobie stresu próbuje zaplanować pogrzeb z więzienia.

wyroby-kute.pl
- autor artykułu

Możliwość komentowania Praca a sprzatanie mieszkania została wyłączona