Sprzatanie biur

Jak sprzatac w czasie ciazy

Jak sprzatac w czasie ciazy

Masz niedawno odkryto, że jesteś w ciąży. To wspaniała wiadomość i są tak szczęśliwi. Twoim jedynym problemem jest to, że starają się schudnąć i został miejmy nadzieję będzie się bardziej funtów, zanim zaszła w ciążę.

Więc co można zrobić? Jak schudnąć w czasie ciąży?

Najpierw chcesz zbliżyć się do scenariusza diety o rozsądne podejście. Upewnij się, że dostać się do zdrowych nawyków, które można utrzymywać, a nie tylko na kilka miesięcy, ale na całe życie.

Na przykład, jeśli ważysz 150 funtów palą około 1800 kalorii dziennie w stanie spoczynku. Teraz powiedzmy, że można nagrać kolejne 200 kalorii poprzez ćwiczenia, prace domowe, idąc w górę iw dół, z psem na spacer. Więc codziennie suma spalonych kalorii wynosi 2000.

Teraz, jeśli spożywać więcej niż 2000 kalorii, nawet tylko do roku 2050, te dodatkowe 50 kalorii dodać do 1 funta co 70 dni lub 5 funtów rocznie.

Jak sprzatac w czasie ciazy

Tak więc, aby uniknąć tego przyrostu masy ciała, który ma zużywać mniej niż 2000 kalorii dziennie. Teraz nie chcesz, aby ograniczyć ilość spożywanych kalorii za dużo, zwłaszcza będąc w ciąży. Więc jeśli tylko cofać do 1500 kalorii dziennie będzie jeszcze schudnąć. Jeśli jesz więcej chcesz się wykonywaniem zrównoważyć spożycie kalorii.

Poprzez zmniejszenie ilości spożywanych kalorii przez wycięcie fast foodów i słodyczy http://pracowniaroslinna.pl i zastąpienie ich owoce i orzechy można łatwo schudnąć. Zamień mleko dla chudego mleka, napojów gazowanych zastąpić wodą, poprzez spożywanie mniejszych porcji i pakowania zdrowe przekąski do pracy można łatwo obniżyć swoje codzienne kalorii nigdy nie czujesz, że jesteś na diecie.

Jeśli pójdziesz do drugiej skrajności i zużywają tylko 1000 kalorii dziennie, co nie jest zdrowe, zwłaszcza podczas ciąży. Minutę się spożycie kalorii będzie nieuchronnie zaczynają umieścić funtów z powrotem. Więc to naprawdę jest niezwykle ważne, aby zobaczyć swoją podróż odchudzania jako zdrowy zmiany stylu życia, a nie diety.

Pamiętaj, że nie ma drogi na skróty lub magiczne pigułki, jakieś szybkie rezultaty będą mieć charakter tymczasowy, a waga wróci w ciągu kilku tygodni od ukończenia plan diety.

Zwłaszcza będąc w ciąży chcesz jeść zdrową żywność dla dziecka i siebie pozwalając na poprawnej dostawy i odzysku.


- autor artykułu

Możliwość komentowania Jak sprzatac w czasie ciazy została wyłączona