Sprzatanie domow

Czyste pomieszczenie a rozwoj naszego dziecka

Czyste pomieszczenie a rozwoj naszego dziecka Będziesz cieszyć się będzie w domu i będąc tam, too.

Jak I Lost 500 funtów w weekend

Kilka tygodni temu wspominałem, że będę mieć sprzedaży garażu. Wierny obietnicy, miałem sprzedaży i było doozy. Nie tylko stracić ponad 500 funtów niechcianych nadmiaru i bałaganu, że zarobił $ 675 w ciągu zaledwie trzech godzin. Sprzedaż została zaplanowana na piątek i sobotę, ale to było tak skuteczne, że byliśmy przez przed południem w piątek, a na naszej drodze na lunch i oddać resztki przedmiotów (głównie nowe pluszaki).transport drobnicowy

Tak, wszystko, co stare rzeczy kupił mi nowy zestaw kina domowego i zasłon na górze salonie. Możesz zrobić to samo. Teraz, zajęło trochę czasu, a dom był katastrofą, a ja zbierał wszystko, ale nie było szafy, bez szuflady, nie ma miejsca, które unika kontroli. Tak, w decluttering przed sprzedażą garażu, okazało się, że miałem pięć - count 'em, pięć - dzbany wody. Nie mam pojęcia. Więc zmniejszyła go do trzech i mam o wiele więcej miejsca w szafie teraz. W rzeczywistości, cały mój dom ma o wiele więcej przestrzeni i lepszą organizację i jestem gotowa na święta.

Zdobądź swój dom w porządku przez decluttering i trzymając sprzedaży garażu, tak szybko jak to możliwe. Pamiętaj, że kluczem do dobrej sprzedaży garażu jest dobre rzeczy. Złamane elementy, malusieńka bibeloty i stare poplamione ubrania nie sprzedać. Miałem wielkie dla dzieci oraz książek dla dorosłych, że sprzedawane przez dwadzieścia pięć centów za sztukę - i przenieśli. Nowiutki $ 100 opona została miał tylko za 3 $, stojak piekarza, Stoły antyczne, części komputerowe i krzesła tapicerowane i osmańskich, że wszystkie były nieużywane i zajął się cenne miejsce były w miksie za bezcen. Więc się niechcianych dobre rzeczy, cena to dobrze, a może po prostu mają pieniądze na zakupy urlop - i przestrzeń do przechowywania zakupów.


- autor artykułu

Możliwość komentowania Czyste pomieszczenie a rozwoj naszego dziecka została wyłączona