Sprzatanie domow

Sprzatanie calego domu - jak to ulatwic

Sprzatanie calego domu - jak to ulatwic Rośliny rosnące po prostu wydają się zapach powietrza lepiej. Są czyszcząco powietrza natury!

5. Trochę drewna! Niektóre kawałki cedru w szufladach komody; niektóre drzewa sandałowego w szafie. Są to drewniane zapach-dobre i zapachy ostatnich miesięcy!oc cennik Pomocna wskazówka, aby utrzymać odłamki ze swojego unmentionables jest ułożenie drewna w niektórych rajstopy lub woreczkach muślinu. Zapachy są dozwolone na zewnątrz, ale drewno pozostanie w środku.

6. Istnieją różne plug-in odświeżaczy powietrza na rynku. Niektórzy będą czuć się lepiej niż inne, w zależności od własnych upodobań. Niektóre z nich są zbyt silny dla mnie. Są łatwe i szybkie, ale droższe niż w większości innych technik tego przyjemnego aromatu domu.

7. Tkanina spraye pozostawia świeży zapach czystości i całkowicie usunąć niektóre zapachy, ale maskować inne, takie jak formy. Jest to szczególnie dobrze na niektórych dymu i zapachów zwierząt domowych, takich jak sierść zwierząt domowych. Uważaj, jeśli cierpi na astmę, choć. To może wywołać atak!

8. Za niewielkie pieniądze, można ustawić na jednorazowe puszki pie pełne sody oczyszczonej (kupuję rodzajowego marki - kosztuje grosze do dystrybucji w domu). Mogą one być umieszczone pod sofy, łóżka, szafy, za zasłonami itp Bardzo skuteczny i tani. Jeśli go wylać, nie ma problemu. Po prostu trzeba go odkurzyć! Metoda ta zajmuje trochę czasu, ale jest bardzo skuteczne, jeśli nie masz gości podchodząc tonight.The sody wsiąka w zapachy, pozostawiając Państwu świeże pachnące domu.

Sprzatanie calego domu - jak to ulatwic

9. Gotować swoje ulubione zioła. Niektórzy nie mogą znieść słodki, soczysty zapach sztucznych aromatów. Wrzącej swoje ulubione zioła zostawiają cię z naturalną dobroć pachnące w domu, że jesteś na pewno miłość.

10. Świece zapachowe są doskonałą alternatywą. Jeśli palenie świec, szukać świec woskowych soi, jak te świece palą znacznie czystsze niż woski na bazie parafiny.Jeśli szukasz bezpieczniejszej alternatywy, należy rozważyć wickless świecę. Działa poprzez stopienie kostek woskowych w cieplejszym specjalnie zaprojektowany, aby stopić małe ilości wosku. W zależności od marki i zapach, te kostki wosku powinna trwać do 4 dni dzięki czemu są bardzo przystępne.

Weź kilka z tych pomysłów i spróbować je samodzielnie. Gdy znajdziesz swoje ulubione metody, pokochasz ten sposób Twój dom pachnie!

Ben Elder jest ktoś, kto lubi rzeczy pachnie. W tym celu, on i jego żona sprzedać Scentsy świece Scentsy jest jednym ze sposobów, aby w domu pachnie świetnie!

warsztat samochodowy zakopane
- autor artykułu

Możliwość komentowania Sprzatanie calego domu - jak to ulatwic została wyłączona