Sprzatanie domow

Zdrowe porzadki - jak o nie zadbac

Zdrowe porzadki - jak o nie zadbac

Twoja mama zasługuje na najlepsze. Ale matki są często nieco pomijane w dziale prezenty. Wiele matek spędzać godziny czasu i dużo energii wybierając tylko prawo prezenty dla każdego w ich rodzinach - tylko znaleźć węgiel w swoich pończochach! Jeśli chcesz dać twojej matki prezent w tym roku, że ona będzie zachwycony otrzymywać następujące naszych porad i uniknąć tych siedmiu gafy pamiątkami.

Blender - Pierwsze wszystko związane z kuchnią może być drażliwy prezent dla mamy. Wysyła wiadomość, którą że jej miejsce jest w kuchni - która, nawet jeśli ona jest głównym gotować w domu, nie jest to wiadomość, że chce dostać się na święta! Unikaj innych upominków związanych kuchenne, a także, jak przetwórców żywności, fartuchy, gąbek do mycia naczyń, mydło, lub mieszadeł foliowe i pcv opakowania jednorazowe elektrycznych. Jeżeli chcesz, aby dać jej sprzętu kuchennego, uzyskać jej element luksusu opartego jak espresso lub cappuccino ekspres (tylko jeśli wiesz lubi espresso i cappuccino!) Lub fantazyjny brązowy czajniczek. Sprawdź, czy element można dostać nie jest związany z powszedni przygotowywania posiłków. Wybierz pozycję luksusowe że ona docenić, ale prawdopodobnie nie kupi dla siebie.

Nowa książka kucharska - Ten jest jeszcze gorzej. Wysyła komunikat, że nie podoba mi się ona zazwyczaj gotuje jedzenie - zwłaszcza jeśli odebrać książkę kucharską, który cechuje jedzenie normalnie nie gotować, jak tajskie jedzenie, jeśli ona jest ściśle mięsno-ziemniaki osoba, smakosz, gdyby preferuje szybki i-proste recepty lub Mexican czy ona jest nakrętka zdrowia. Wyjątkiem jednak jest to książka kucharska z autografami Znany kucharz naprawdę podziwia. Upewnij się, że jest ktoś, że ona kocha autograf od - osobowość, której pokaz ogląda religijnie.

Kubek - Jeśli ona jest jak większość matek, ma już milion kubki.

- autor artykułu

Możliwość komentowania Zdrowe porzadki - jak o nie zadbac została wyłączona